• +90 549 233 90 99
  • info@karibu.com.tr
Bursa - İstanbul - Barcelona - Nairobi

Hakkımızda

2011 yılında kurulan KARİBU Events, uluslararası ikili iş görüşmeleri ve PR alanında Türkiye’nin en önde gelen firmalarının başında yer almaktadır. Dünya çapında tedarik zinciri etkinlikleri düzenleyen KARİBU, hem kendi etkinlikleri ile hem de verdiği b2b/matchmaking hizmetleri ile pazarda öncü olmayı sürdürmektedir.

Merkezi Bursa’da olan KARİBU, İstanbul ofisinin yanı sıra, Nairobi ve Barcelona’da bulunan temsilcilikleri ile de hizmet vermeye devam etmektedir.

KARİBU, odağına “kaliteyi” koyduğu hizmet politikası ve uluslararası tedarikçilerimizle birlikte geliştirdiğimiz hizmet ağı ile dünyanın birçok bölgesinde kurumsal hizmetlerden, iş görüşmeleri organizasyonlarına hizmet vermektedir. KARİBU, nitelikli ve alanında uzman ekibi ile otomotivden kimya sektörüne plastikten bilişim teknolojilerine birçok sektörde ihracat arttırıcı faaliyetlerini Avrupa’dan Afrika’ya dünyanın dört bir yanda sürdürmektedir.

KARİBU Ne Demek?

Bizlere en çok sorulan sorulardan biri de bu. KARİBU’nun üç anlamı var. Her üç anlamın da bizleri ifade ettiğini düşünüyoruz.

Afrika’nın en eski dillerinden biri olan Swahili dilinde “Hoş Geldiniz” anlamına gelen KARİBU, aynı zamanda karada en fazla göç eden hayvan olma özelliği taşıyan bir ren geyiği türü. KARİBU, Arapçanın bir lehçesinde ise “yakına” anlamı taşıyor.